Чоловік, який фінансував «ДНР» біткоїнами, отримав 3 роки умовно

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Красногвардійський районний суд міста Дніпра засудив чоловіка, який перераховував кошти на рахунок, який вважається підконтрольним представникам терористичної організації «ДНР».

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 7 вересня.

За матеріалами справи, 24 березня 2021 року у пункті обміну коштів «Obmen 24» у місті Кам’янське Дніпропетровської області чоловік обміняв 500 доларів США на криптовалюту «Bitcoin» на суму 0,009540, які з використанням системи «Blockchain» одразу були скеровані на «Bitcoin»-рахунок, що перебуває у володінні та користуванні невстановлених в ході досудового розслідування осіб — представників терористичної організації т.зв. «ДНР», метою якої є зміна меж території та державного кордону України.

31 березня 2021 року у приміщенні пункту обміну грошових коштів «NaMomente» у місті Дніпро чоловік знову конвертував 500 доларів на «Bitcoin» в сумі 0,008505, які з використанням системи «Blockchain» одразу були скеровані на «Bitcoin»-рахунок, яким, за даними правоохоронців користуються учасники «ДНР».

У судовому засіданні  громадянин свою вину визнав повністю, заявив про щире каяття. Пояснив, що в березні 2021 року йому на електронну пошту прийшов лист з пропозицією переказати кошти у виді біткоїнів. Це була масова розсилка від працівників організацій «ДНР» та «ЛНР». У листі було прохання переказу грошових коштів задля допомоги цим організаціям.

Гроші, які він надсилав, були його особистими. Ці перекази він зробив, тому що мав поганий настрій, був незадоволений діючою владою в Україні. На даний час його позиція щодо влади в Україні змінилася. Він повністю засуджує свій вчинок. Якщо знову на його електронну пошту прийде аналогічне повідомлення, він відразу звернеться до органів поліції.

Дії чоловіка кваліфікували за за ч.1 ст. 110-2 ККУ — як фінансування дій, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією.

Суд призначив покарання 3 роки позбавлення волі, звільнивши від відбуття ув’язнення з іспитовим строком 1 рік.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]