Чому не треба радiти зниженню пoказникiв шпиталiзацiї: людей просто нема куди класти

|
Версия для печатиВерсия для печати

 За минулу добу, 7 березня, в Україні заповнили майже 1000 ліжкомісць для хворих на Covid-19.

Про це повідомив у Facebook мережевий експерт з «ковідної» статистики Євген Істребін, зазначає Главком.

  • Госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим Covid-19 – 28423 (+965 за добу)
  • У реанімації – 2229 (+24)
  • На апараті штучної вентиляції легень (ШВЛ) ­– 772 (– 5)

«Як я і прогнозував до кінця тижня буде побитий осінній максимум заповнення ліжкомісць пацієнтами з підозрою і «ковідом» (залишилося 619). Усереднена швидкість заповнення ліжкомісць піднялася до 651 ліжка/день, тиждень тому швидкість була 601 ліжко/день», – зазначає експерт.

За темпами госпіталізацій на перші місця виходять області з найбільшою чисельністю населення: Київ, Одеська область (швидкість 57 (+33) ліжка/день), Львівська, Дніпропетровська, Київська, Харківська області.

«Києву до максимуму осені залишилося три дні, вчора (6 березня) заповнили 95 ліжок, тижнева швидкість 85 ліжка/день. Тижнем раніше було на 22 менше, 63 ліжка/день. Вінницька область, за добу +111 ліжок. Всього зайнято 2093. За кількістю зайнятих ліжок третє місце по Україні, після Івано-Франківська і Києва», – додав Істребін.

Одеська область, за швидкістю заповнення ліжкомісць піднялася на друге місце після Києва. За тиждень прискорення з 24 до 57 ліжок в день.


Аналiтик пояснив, чому не треба радiти пониженням пoказникiв шпиталiзацiї: людей просто нема куди класти


В інших областях «теж все сумно»:

  • Дніпропетровська область +80 ліжок за день.
  • Житомирська область +18
  • Івано-Франківська область +59
  • Закарпатська область +42
  • Львівська область +75
  • Одеська область +70
  • Тернопільська область +14

«Окремо хочу пояснити, що коли завтра ви в звіті Степанова побачите добові госпіталізації 2136, не думайте радіти, тому що виписок було в той день на 960 менше, отже стільки пацієнтів зайняли нові ліжка, а так само подивіться що було три тижні тому. А три тижні тому було госпіталізацій 1144 за добу, тобто майже на 1000 менше. Така ж ситуація і по Києву», – зазначає експерт.

«Аргумент»


В тему:

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]