Чорногорія та Словаччина приєднались до антиросійського дипломатичного бойкоту

|
Версия для печатиВерсия для печати

Чорногорія та Словаччина приєднуються до західних країн, які підтримали Великобританію в зв'язку зі «справою Скрипаля».

Так у середу стало відомо, що уряд Чорногорії оголосив персоною нон грата одного російського дипломата. Він повинен виїхати в семиденний термін. Кабмін країни також відкликав свою згоду на діяльність в країні почесного консула Росії. Відзначається, що це рішення прийнято відповідно до заходів, що були вжиті країнами ЄС і НАТО з солідарності з британськими партнерами. Чорногорія засудида хімічну атаку на території Сполученого Королівства, в якому звинувачують Росію. Влада Чорногорії прийняли таке рішення, незважаючи на заклики опозиції відмовитися від подібних заходів.

Словаччина тим часом, відкликає для консультацій свого посла в Москві. У Братиславі стежать за подіями навколо цієї справи і не виключають висилки російських дипломатів з країни, пояснив глава МЗС Мирослав Лайчак.
Раніше про висилку російських дипломатичних співробітників у зв'язку з отруєнням у Солсбері колишнього полковника ГРУ і його дочки заявили США, Канада, Австралія і більше 20 європейських країн.

В цілому буде видворено більше 150 дипломатичних працівників. 

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com