CNN: Росія використовувала Pokemon Go для розпалювання расової ненависті

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росію запідозрили у використанні гри Pokemon Go для розпалювання расової ненависті. Згідно з розслідуванням CNN, в липні 2016 «російські агенти» організували кампанію «Не стріляй в нас» (Do Not Shoot Us) і придумали конкурс для людей, які симпатизують руху Black Lives Matter. Однією з умов було грати в Pokemon Go поруч з місцями, де поліція зробила злочини проти афроамериканців.

Про це пише tjournal.Гравцям пропонувалося змінити імена їх персонажів на імена жертв інцидентів. Учасникам обіцяли подарункові карти на покупки в Amazon.

За даними журналістів, автором конкурсу виступило петербурзьке «Агентство інтернет досліджень», найбільш відоме як «фабрика тролів». У розслідуванні CNN наголошується, що вони організували цілу соціальну кампанію, замасковану під рух Black Lives Matter, щоб розпалити расову ненависть в США.

Телеканал зазначив, що конкретна мета «Не стріляй в нас» залишилася неясна. Журналісти припустили, що автори проекту могли одночасно хотіти спровокувати афроамериканців на протести проти поліцейського свавілля і переконати інших жителів США в тому, що активісти Black Lives Matter становлять загрозу.

У CNN не змогли виявити доказів, що хтось брав участь в конкурсі, а всі акаунти руху «Не стріляй в нас» в Твіттері, Інстаграмі і Фейсбуці виявилися заблоковані. Сліди кампанії залишилися тільки в Tumblr і на YouTube.

Як відзначили журналісти, акаунти, що належать руху в Фейсбуці, були серед тих 470 облікових записів, які соцмережа заблокувала через недостовірність даних. З тих же профілів розміщувалася «російська політична пропаганда», яку також пов'язують з петербурзькою «фабрикою тролів».

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com