COVID-19 вже забрав 5 мільйонів людей у всьому світі

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Число смертей унаслідок пандемії коронавірусної хвороби нового типу COVID-19 із грудня 2019 року, коли хворобу вперше виявили в Китаї, перевищило 5 мільйонів.

 

За даними американського Університету Джонса Гопкінса, оприлюдненими 1 листопада, кількість смертей майже напевне занижена через обмежене тестування та смертність поза лікарнями. особливо в бідних частинах світу, зазначає Радіо Свобода.

Зареєстровано майже 247 мільйонів випадків захворювання, хоча ця статистика також вважається заниженою. За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров’я, число смертей від вірусу в світі може бути вдвічі або й утричі вищим, ніж свідчать офіційні дані.

Сполучені Штати є найбільш постраждалою країною, де померли 745 836 людей, а інфікованими були 46 мільйонів. Після США найбільших втрат зазнали Бразилія (607 824 смерті), Індія (458 437), Мексика (288 365) і Росія (239 693).

Зараз пандемія в деяких частинах світу відступає, а в інших місцях посилюється, зокрема, значні частини Східної Європи разом із Україною відчувають сплеск інфікувань і смертей.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Новини

Важливо

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]