Cуддю Чорнобаївського райсуду звільнили за вчинення дисциплінарного проступку

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Cуддю Чорнобаївського районного суду Черкаської області Людмилу Синецьку звільнено з посади за вчинення істотного дисциплінарного проступку.

Як повідомляють у ВРП, 19 грудня 2017 року до Вищої ради правосуддя надійшло подання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя з доданою до нього дисциплінарною справою про звільнення судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області Синецької.

Як повідомив сайт Українське право, дисциплінарна справа стосовно судді Синецької була відкрита за заявами координатора координаційної ради Коаліції молодіжних громадських організацій Черкаської області «Молода Черкащина»  та заступника прокурора Черкаської області.

Заяви містили вимоги щодо проведення перевірки відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» стосовно судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області Синецької Л.А. у зв’язку з постановленням нею 25 січня 2014 року ухвал про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту. Заявники зазначали, що слідчим суддею Синецькою у вказаних справах не обґрунтовано необхідності застосування виняткового запобіжного заходу та не розглянуто можливість застосування інших (альтернативних) запобіжних заходів.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення № 1956/2дп/15-17 про притягнення судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області Синецької  до дисциплінарної відповідальності за вчинення істотного дисциплінарного проступку та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади.

Тому Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Синецьку Людмилу Андріївну з посади судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України. 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть