Cуддю Чорнобаївського райсуду звільнили за вчинення дисциплінарного проступку

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Cуддю Чорнобаївського районного суду Черкаської області Людмилу Синецьку звільнено з посади за вчинення істотного дисциплінарного проступку.

Як повідомляють у ВРП, 19 грудня 2017 року до Вищої ради правосуддя надійшло подання Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя з доданою до нього дисциплінарною справою про звільнення судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області Синецької.

Як повідомив сайт Українське право, дисциплінарна справа стосовно судді Синецької була відкрита за заявами координатора координаційної ради Коаліції молодіжних громадських організацій Черкаської області «Молода Черкащина»  та заступника прокурора Черкаської області.

Заяви містили вимоги щодо проведення перевірки відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні» стосовно судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області Синецької Л.А. у зв’язку з постановленням нею 25 січня 2014 року ухвал про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою щодо осіб, які були учасниками масових акцій протесту. Заявники зазначали, що слідчим суддею Синецькою у вказаних справах не обґрунтовано необхідності застосування виняткового запобіжного заходу та не розглянуто можливість застосування інших (альтернативних) запобіжних заходів.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення № 1956/2дп/15-17 про притягнення судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області Синецької  до дисциплінарної відповідальності за вчинення істотного дисциплінарного проступку та застосування до неї дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади.

Тому Вища рада правосуддя ухвалила звільнити Синецьку Людмилу Андріївну з посади судді Чорнобаївського районного суду Черкаської області на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України. 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com