Діалог із Росією неможливий через окупацію Криму - Єврокомісія

|
Версия для печатиВерсия для печати

Росія відмовляється відновлювати консультації з Євросоюзом у сфері прав людини, натомість відновлення стратегічного діалогу ЄС-РФ неможливо.

Як передає Укрінформ, про це заявив у понеділок речник Єврокомісії з міжнародних питань Петер Стано.

«ЄС багато разів пропонував російській стороні відновити консультації з прав людини. Але, на жаль, Росія не приймала це. Водночас відновлення стратегічного діалогу високого рівня Євросоюзу з РФ неможливо, адже він був призупинений у зв'язку з нелегальною анексією Криму у 2014 році», - підкреслив Стано.

Він також наголосив, що тенденція у сфері прав людини в Росії є дуже негативною.

Як відомо, насильницьке відторгнення від України та одностороннє незаконне включення до складу Російської Федерації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя було проголошено РФ 18 березня 2014 року нібито внаслідок так званого «референдуму про статус Криму» від 16 березня 2014 року.

Анексія Криму, як і псевдореферендум, не визнаються українською державою і більшістю країн, не визнається Генеральною асамблеєю ООН, ПАРЄ, ПА ОБСЄ, а також суперечить рішенню Венеційської комісії, натомість російською владою трактується як «повернення Криму до Росії». Згідно з Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» територія Кримського півострова вважається тимчасово окупованою територією.

Вторгнення російських військ на територію Донецької та Луганської областей України почалося 2014 року. Було проголошено незаконні “республіки” “ДНР” та “ЛНР”. Попри численні факти участі Збройних сил РФ та докази причетності Росії до війни, офіційно Росія не визнає факту свого вторгнення в Україну, тому з українського боку війна розглядається як неоголошена. Захоплені бойовиками території мають статус тимчасово окупованих.

«Аргумент»


В тему:

 

 

 

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com