Діаспора закликає всіх українців прийти на вибори

|
Версия для печатиВерсия для печати

Українська діаспора звернулась із закликом до всіх громадян України взяти участь у виборах Президента.

Про це заявив президент Світового конгресу українців Павло Ґрод, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Протягом останніх 50 років Світовий конгрес українців наполегливо захищав інтереси України та її народу. Ми невтомно працювали з міжнародним співтовариством, щоб допомогти забезпечити гідне місце України серед вільних народів. Сотні добровільних спостерігачів СКУ будуть вести спостереження за цими виборами в Україні та в усьому світі. Ми залишаємося відданими підтримці волі українського народу. СКУ закликає громадян України здійснити своє демократичне право і проголосувати на президентських виборах”, - сказав Ґрод.

Він додав що цьогорічні президентські вибори “проходять у надзвичайних умовах, оскільки люди захищають свою свободу і територіальну цілісність від військової агресії Росії, будуючи суверенну, економічно життєздатну і демократичну державу”.

Незважаючи на виклики, наполегливість та стійкість українського народу протягом десятиліть продовжує зберігати невід’ємне право кожного українця на участь у демократичному процесі”, - наголосив президент СКУ.

У Конгресі також зазначили, що участь у голосуванні 31 березня “підтримає процес розбудови нації в Україні”.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com