Данілов: На захист України встануть всі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов підтверджує, що Росія має в Україні багато шпигунів і що біля кордонів почалася військова активізація.

Про це Данілов розповів в інтерв’ю Lb.ua:

"Росіяни ніколи військ своїх звідти (від кордонів України – ред.) не прибирали. Як почали військові дії, так постійно їх там і тримають у великій кількості. Але сьогодні, так, є певна активізація всіх процесів. Чи буде загострення, залежить тільки від Путіна. З нашого боку, ми не плануємо жодних загострень, тому що цінуємо життя кожного нашого солдата і хочемо, щоб все якомога швидше закінчилося. Президент робить все від нього залежне… Ми точно не збираємося на цьому етапі займатися якимись провокаційними діями щодо Російської Федерації".

За словами секретаря РНБОУ, для Володимира Зеленського життя людини – найбільша цінність, а російському президенту "людей не шкода".

Чому росіяни "підвищують градус" загрози саме зараз, йому складно сказати, бо є "дуже багато чинників". 

"Китайський ковід перевернув догори дригом весь світ. Певні політичні процеси, заміна лідерів відбуваються в Європі – Меркель скоро йде на відпочинок. У Сполучених Штатах – зміна влади. США, Японія, Індія й Австралія створюють власний союз для захисту від впливу Китаю у регіоні Індійського та Тихого океанів", –.зазначив Данілов.

Він підтвердив слова Путіна, що у росіян в Україні "шалена агентура, тисячі людей інформують про стан справ". 

"Ми це підтверджуємо. Наші розвідки, наші підрозділи займаються цими питаннями, ми відпрацьовуємо дуже багато речей з цього приводу. Не можемо публічно звітувати суспільству, але, повірте, робота йде шалена в цьому напрямку", – сказав Данілов.

Секретар РНБОУ заявив, що "у нас вже не та армія, яка була в 2014 році". 

"Ви знаєте, у якому стані росіяни залишили нашу армію. А кількість російської агентури в Службі безпеки, Міністерстві оборони була просто шаленою", – зазначив він.

Данілов також запевнив: "У разі агресії РФ захистом української державності будуть займатися майже всі. Ми, українці, такі – коли відбувається лихо, встаємо всі".

Нагадаємо: нещодавно головнокомандувач Збройних сил України Руслан Хомчак під час виступу у Верховній Раді 30 березня заявив, що Росія під виглядом підготовки до військових навчань "Запад 2021" стягує війська до кордону з Україною – у Брянську і Воронежську області РФ та до окупованого Криму.


На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]