Данилюк обіцяє зовсім скоро єдину службу фінансових розслідувань

|
Версия для печатиВерсия для печати

Департамент захисту економіки Національної поліції України ліквідували. Наразі завершується робота над законопроєктом про створення Служби фінансових розслідувань, яка перейме на себе функції всіх силових органів в економічній сфері.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Данилюк, передає Громадське.

«У минулу п'ятницю сформували позицію щодо розподілу підслідності. Дякую всім колегам за конструктивність! А Арсен Аваков показав приклад як реформувати не очікуючи закону — ліквідував своїм рішенням департамент захисту економіки», — заявив Данилюк.

Він зазначив, що до кінця тижня, тобто до 30 серпня, в Україні завершать роботу над законопроєктом про Службу фінансових розслідувань — новий орган, який покликаний замінити податкову міліцію, а також функції розслідування економічних злочинів у інших силових структур, зокрема й поліції.

«Схоже цього разу буде перемога! До речі, з’явилася креативна ідея щодо назви нового органу, але тримаємо інтригу», — додав Данилюк.

Зазначимо, що ідею про створення Служби фінансових розслідувань Данилюк відстоював ще перебуваючи на посаді міністра фінансів України в уряді Гройсмана. Тоді він повідомляв, що законопроєкт про створення відповідної служби вже готовий. Однак тодішня голова податкового комітету Ради Ніна Южаніна («БПП») розкритикувала проєкт Данилюка, представивши альтернативний. У ньому, зокрема, новий орган пропонували наділити силовими функціями, в той час як Данилюк пропонував, щоб Служба фінансових розслідувань була виключно аналітичною.

Раніше голова Податкової служби Сергій Верланов повідомляв, що законопроєкт про Службу фінансових розслідувань буде одним з перших, які проголосує новий парламент.

Міністерство фінансів представило законопроєкт про створення Служби фінансових розслідувань наприкінці лютого 2017 року за каденції тодішнього міністра фінансів Олександра Данилюка, який наразі обіймає посаду секретаря РНБО. Через місяць тодішній Порошенко виступив за її невідкладне створення.

19 березня 2018 року депутатка фракції БПП Ніна Южаніна зареєструвала законопроєкт про створення Національного бюро фінансової безпеки у Верховній раді.

Представники бізнесу заявили, що закон про НБФБ потребує доопрацювання.

Також експерти РПР закликали доопрацювати закон про НБФБ. На їхню думку, прийняття закону у чинній редакції може посилити тиск на бізнес та призвести до обмеження повноважень НАБУ.

Раніше закон очільниці комітету з питань податкової та митної політики розкритикував міністр фінансів України. У Мінфіні повідомили, що якщо прийняти законопроект у чинній редакції, то керівник НБФБ отримає доступ до будь-якої засекреченої інформації в Україні.

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У четвер дощитиме на Правобережжі, на півдні та на сході до +26°С
18:04
Випробування солідарністю - воно ще тільки чекає на Україну
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу
15:17
ВРП схвалила звільнення судді Тандира, який нетверезим збив на смерть нацгвардійця
15:10
Підривна діяльність: СБУ затримала настоятеля Святогірської лаври упц (мп)
14:05
З початком "великої війни" Полтавська облрада купила подарункові годинники на 1,5 млн гривень, ними нагороджують "кишенькових" депутатів, чиновників і прокурорів
12:51
Рада збільшила кількості прикордонників на 15 тисяч
12:04
Поліція та ДБР заробляють на криміналі: чому ніхто не може знайти виробників нелегальних сигарет

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]