Дату запуску найпотужнішої ракети у світі назвали у NASA

|
Версия для печатиВерсия для печати

NASA може здійснити перший запуск носія Space Launch System в середині 2021 року.

Про це повідомляє SpaceNews з посиланням на одного з високопоставлених чиновників космічного відомства США.

Допоки NASA продовжує чекати вдалого моменту для встановлення нової офіційної дати першого запуску Space Launch System, чиновник заявляє, що запуск може бути здійснений вже в середині 2021 року.

"Розклад, якого ми мусимо дотримуватись, дуже й дуже агресивний", - сказав Кен Боверсокс, виконуючий обов'язки адміністратора з питань розвідки та операцій з людьми в NASA, під час презентації на Міжнародному симпозіумі персонального та комерційного космічного польоту (ISPCS).

За його словами, цей графік передбачає завершення будівництва основного ступеня наприкінці цього року і відправку його до Космічного центру імені Джона Стенніса в Мисиссипи для проведення вогневих тестів, відомих як Green Run.

Після Green Run ступінь буде відправлений у Космічний центр ім. Кеннеді для інтеграції з двома твердопаливними ракетними прискорювачами, верхнім ступенем і космічним кораблем «Оріон», який і буде виконати випробувальний політ.

“У нас є шанс встановити ракету на майданчик і запустити її до кінця наступного року. Втім коли ви почнете враховувати різні невизначеності, то більш імовірним здається 2021 рік”, - поділився чиновник.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com