ДБР направило до суду обвинувальний акт стосовно колишнього працівника спецпідрозділу «Беркут»

|
Версия для печатиВерсия для печати

Слідчі Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 роках, Державного бюро розслідувань, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, 7 серпня 2020 року направили до суду обвинувальний акт відносно колишнього міліціонера батальйону міліції особливого призначення «Беркут», підпорядкованого ГУ МВС України в Дніпропетровській області.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ДБР.

Експрацівник батальйону міліції особливого призначення «Беркут», який наразі обіймає посаду в Головному управлінні Національної поліції у Дніпропетровській області, обвинувачується у незаконному перешкоджанні проведенню зборів, мітингів службовою особою, та наданні завідомо неправдивих показань, поєднаному з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину та зі штучним створенням доказів обвинувачення (ст. 340, ч. 2 ст. 384 КК України).

Слідством встановлено, що у січні 2014 року колишній міліціонер перешкоджав проведенню зборів та мітингів на вулиці Грушевського в місті Києві. Для штучного створення доказів вчинення громадянином злочину, пов'язаного з активною участю у масових заворушеннях, "беркутівець" під час допиту у якості свідка надав завідомо неправдиві показання про нібито вчинення потерпілим зазначених протиправних дій, що не відповідало дійсності.

Крім цього, інший експравоохоронець, який за аналогічних обставин незаконно перешкоджав проведенню зборів і мітингів та надав завідомо неправдиві показання, поєднані з обвинуваченням у вчиненні особливо тяжкого злочину та зі штучним створенням доказів обвинувачення, наразі перебуває у розшуку.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com