ДБР почало розслідування фальсифікацію голосування за Раду громконтролю. Росія просувала агентуру?

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державне бюро розслідувань відкрило кримінальне провадження за фактом можливої фальсифікації голосування за 13 членів Ради громадського контролю при ДБР.

Про це повідомляє сайт ДБР з посиланням на директора Бюро Романа Трубу.

"За попереднім аналізом виявлено обставини, які можуть свідчити про не персональне, а масове організоване голосування на користь перших 13 переможців конкурсу" - заявив Р. Труба.

У ДБР нагадали, що перше інтернет-голосування за склад Ради громадського контролю при ДБР проходило 3-4 жовтня. Громадяни могли один раз проголосувати за 15 членів Ради із 41 кандидата.  

Однак ДБР виявило ознаки організованого масового голосування за 13 членів РГК. 

Зокрема, при голосуванні за згаданих осіб виявили голоси з близько 1100 телефонних номерів, у яких відрізнялися лише останні три цифри. Ці номери дали близько 30% голосів за кожного з переможців.

Також серед голосів за цих 13 кандидатів було від 70% до 86% голосувань з однієї IP-адреси. При тому, що в інших кандидатів цей показник становив у середньому 10%.

Близько 400 (10%) голосів за кожного з 13 кандидатів було отримано з "одноразових" електронних адрес, доменів, зареєстрованих за день до голосування. Більшість з них зареєстрована в однаковий час.

Крім того, голосування за 13 кандидатів рейтингу відбувалося синхронно і припинилося також одночасно.

При  цьому Труба наголосив, що навіть при виявленні можливих правопорушень, він буде зобов’язаний призначити склад РГК.

Водночас він закликав переможців написати заяви про не включення їхніх кандидатур до складу Ради для проведення повторного конкурсу.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com