ДБР проводить обшуки на Львівській митниці

|
Версия для печатиВерсия для печати

Держбюро розслідувань проводить 40 обшуків на Львівській митниці ДФС.

Про це повідомила перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко у Facebook.

«Саме зараз проводимо санкціоновані обшуки на Львівській митниці ДФС. А саме, на пункті пропуску, митних постах та їхніх відділах митного оформлення, а також за місцем проживання її службових осіб. Загалом – 40 обшуків”, — зазначила Варченко.

 За її словами, підставою стала «незаконна схема із ввезення в Україну з країн Євросоюзу дорогого брендового одягу за підробними документами».

Приблизна вартість кожної партії — понад 400 тисяч доларів, додала Варченко. Слідчі перевіряють причетність до цього митників, які, за попередніми даними слідства, «сприяли незаконному переміщенню товару через митний кордон без проходження відповідних митних процедур».

Обшуки також проводять за адресами підприємств-імпортерів, місць проживання їхніх керівників, а також організаторів.

Процесуальне керівництво у справі здійснює Генпрокуратура. Кримінальне провадження зареєстрували за ознаками вчинення кримінальних правопорушень, передбачених трьома статтями. Серед них — «ухилення від сплати податків, зборів» , «зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки» та «прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою».

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com