ДБР шукає, хто розповсюджував компромат про Трубу

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державне бюро розслідувань початок розслідування для встановлення автора розсилки компрометуючої інформації про директора ДБР Романа Трубу.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українські Новини.

Так, кримінальне провадження відкрито за ч.2 ст. 364 (зловживання владою або службовими повноваженнями, що спричинило тяжкі наслідки) Кримінального кодексу.

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи Державного бюро розслідувань, зловживаючи службовим становищем за допомогою сервісу поштової розсилки «Mailchip» у 9:31 7 червня провели розсилку компрометуючої інформації про Трубу.

У даній інформації йшлося про нібито виявленні корупційних порушень у діяльності директора ДБР.

Зазначена стаття була розміщена на веб-сайті «Резонанс» та на інших Інтернет-ЗМІ.

На початку серпня суд за клопотанням слідства призначив експертизу для встановлення автора даної статті, яка потім була розміщена в ЗМІ.

Авторознавча експертиза доручена фахівцям Служби безпеки України і повинна дати відповідь, зокрема, на запитання: які риси соціально-біографічного портрету автора можна встановити з даного тексту? яким є основна мова спілкування певної особи - автора даного тексту? складений текст документа особою самостійно або під диктовку?

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com