ДБР з’ясовуватиме в матеріалах ТСК ВРУ роль Парубія в подіях 2 травня в Одесі

|
Версия для печатиВерсия для печати

Екс-спікер Верховної Ради, а нині голова депутат фракції Європейська солідарність у парламенті Андрій Парубій повідомив про те, що ДБР відкрило проти нього кримінальне провадження.

Про це він написав у Фейсбук, оприлюднивши першу сторінку документа.

Обурений Парубій коментує даний документ так: «За організацію захисту Одеси весною 2014-го. Щоправда, у своєму листі ДБР це називає «масовими заворушеннями». Називає звинувачення на свою адресу «задзеркальним абсурдом» і наполягає на тому, що як і на Майдані, як і в АТО, як і під час захисту наших південних областей, зупиняючи «русскую весну», він робив все можливе для захисту України. 

В тексті, оприлюдненому політиком, зокрема йдеться про те, що «З метою повного, всебічного і неупередженого розслідування, а також установлення всіх обставин, що мають значення для кримінального провадження та підлягають доказуванню на підставі ст.ст. 40, 93 КПК України, прошу надати відомості та документи щодо:

- уіх матеріалів звіту Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів загибелі громадян у містах Одесі, Маріуполі, а також в інших містах Донецької та Луганської областей від 02.09 2014 року;

-відомості щодо народних депутатів, які входили до складу вказаної тимчасової слідчої комісії»

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com