ДБР затримало ще одного викрадача майданівців Вербицького та Луценка

|
Версия для печатиВерсия для печати

Слідчі Державного бюро розслідувань спільно зі Службою безпеки України 12 березня затримали ще одного підозрюваного в участі у злочинній організації, яка викрала активістів Євромайдану Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

«Слідством встановлено, що мешканець міста Біла Церква Київської області увійшов до злочинної групи із 9 «тітушок», організованої для викрадення та залякування активних учасників Євромайдану та незаконного перешкоджання мирним акціям протесту. 21 січня 2014 року близько 4:00 підозрюваний у складі цієї групи викрав із Олександрівської клінічної лікарні м. Києва активістів Ігоря Луценка та Юрія Вербицького. Після цього потерпілі зазнали катувань, а Юрій Вербицький внаслідок травм та переохолодження помер», 1 йдеться у повідомленні.

Зазначається, що 27 лютого підозрюваному оголосили підозру в участі у злочинній організації та незаконному позбавленні волі і викраденні людини. Однак чоловік не з‘явився на виклик, тож слідчий суддя надав дозвіл затримати підозрюваного. Чоловікові невдовзі мають обрати запобіжний захід.

У разі доведення провини, підозрюваному загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 12 років.

Нагадаємо, 27 лютого Офіс Генерального прокурора повідомив про підозру учаснику злочинної організації, яка протидіяла мирним акціям протесту у січні-лютому 2014 року, а також викрала і катувала її учасників — Ігоря Луценка та Юрія Вербицького.

Активістів Луценка та Вербицького в часи Майдану викрали з приміщення Олександрівської лікарні 21 січня 2014 року. Активістів катували і покинули в лісі. Юрій Вербицький помер 22 січня.

У справі про вбивство Вербицького та викрадення Луценка понад 11 підозрюваних, семеро з них переховуються в Росії. У липні 2017 року взяли під арешт Олександра Волкова, якого слідство вважає організатором викрадення на замовлення Чеботарьова.

Волкова обвинувачують за п’ятьма статтями Кримінального кодексу України, серед них ст. 115 (умисне вбивство), ст. 127 (катування), ст. 146 (викрадення). Йому загрожує довічний строк.

Олексій Чеботарьов – експрезидент футбольного клубу «Десна» (Чернігів), бізнесмен і кримінальний авторитет, який за часів президентства Віктора Януковича був «наглядачем» за «Укрспиртом». «Наші гроші» пишуть про його високе місце в ієрархії наближених до Віктора Януковича.
Рекомендуємо на цю тему публікацію «Титушки» тесно связаны с «Украинским выбором» Медведчука и спецслужбами РФ.

«Аргумент»


На цю тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]