Депутат Вакарчук збирається дати концерті 20 вересня на території ФСБ

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук не вважає порушенням свій виступ з «Океаном Ельзи» на концерті у Мінську 20 вересня. На цьому він наголосив в ексклюзивному коментарі проекту Радіо Свобода «Ньюзрум».

 «Конституція України дозволяє народному депутату займатись творчою діяльністю, а бог забороняє мені не займатись творчою діяльністю», – зазначив народний депутат.

За словами Вакарчука, його виступ на цьому концерті є неоплачуваним.

«Я не отримую гонорарів, і тих заборонених законом виплат, яких не може мати народний депутат», – пояснив він.

Святослав Вакарчук також зазначив, що про участь «Океану Ельзи» на концерті у Мінську було погоджено ще до того, як він пішов у політику та на вибори. І таких домовленостей, додав він, «насправді було дуже мало».

«Ми зробили і зробимо все, щоб я мінімально відлучався від роботи і ви побачите це», – наголосив Вакарчук.

Партія «Голос», створена Святославом Вакарчуком, отримала 20 мандатів за результатами позачергових парламентських виборів. Сам він був першим номером у списку партії. 

Нагадаємо, що студент Києво-Могилянської академії Павло Гриб, був викрадений ФСБ у Білорусі 24 серпня 2017 та таємно перевезений на територію РФ Зі слів батька, Ігоря Гриба, його 19-річний син 24 серпня поїхав у Гомель, щоб зустрітися з дівчиною з Росії, з якою до цього спілкувався тільки у соцмережах. Після цього зв'язок з ним перервався. Зі слів Павла Гриба, він був вивезений з Гомеля невідомими людьми і переданий іншим невідомим, приблизно через декілька днів у Смоленській області РФ був оформлений протокол затримання. Після цього його доставили в російське місто Краснодар. 22 березня 2019 Північно-Кавказький окружний військовий суд у Ростові-на-Дону по сфабрикованим обвинуваченням визнав Павла Гриба винним у сприянні терористичній діяльності і засудив до 6 років колонії. Павло Гриб у своєму виступі заявив, що не визнає висунуті проти нього обвинувачення й оголосив голодування.

7 вересня 2019 року звільнений в рамках обміну між Україною і РФ.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com