Державна авіаційна служба проводить позапланові перевірки повітряних суден українських авіаперевізників

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Відповідно до чинного законодавства одним із пріоритетних напрямів державного регулювання діяльності в галузі цивільної авіації є здійснення комплексних заходів щодо забезпечення безпеки польотів.

Про це йдеться в повідомленні Міністерства інфраструктури України.

Цей напрям реалізується, зокрема, шляхом здійснення постійного нагляду та інспектування дотримання встановлених законодавством, у тому числі авіаційними правилами України, вимог.

Так, у період з 24.05.2018 року по 13.07.2018 року Державна авіаційна служба України провела 28 позапланових перевірок повітряних суден українських авіакомпаній, в тому числі тих, що здійснюють нерегулярні перевезення.

За результатами цих перевірок виявлено 13 критичних недоліків,

43 суттєві недоліки та 39 незначних недоліків, які доведені до експлуатантів у встановленому порядку.

На цей час експлуатанти усунули критичні недоліки та надали плани-графіки усунення суттєвих та незначних недоліків.

Такі процедури повністю відповідають європейським стандартам, зокрема програмі перевірок літаків на пероні SAFA (Safety Assessment of Foreign Aircraft).

При цьому необхідно зазначити, що такі перевірки проводилися раніше і будуть проводитися в подальшому відповідно до чинного законодавства.

Результати проведених інспекцій не можуть бути розголошені і використовується Державною авіаційною службою України виключно для виконання своїх завдань, пов’язаних з поліпшенням безпеки польотів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com