Держреєстраторці, яка взяла 10 тисяч за зняття арешту з майна, присудили штраф

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Вишгородський районний суд Київської області визнав держреєстраторку винною в одержанні неправомірної вигоди.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на вирок від 21 вересня.

Обвинувачена працювала державним реєстратором комунального підприємства «Центр розвитку та інвестицій Васильківського району».

У 2018 році до неї звернувся громадянин з приводу скасування арешту земельної ділянки. Рішення про скасування арешту суд ухвалив ще у 2012 році, але в реєстрі воно не відображалося.

 

Держреєстратор роз’яснила, що чоловік мусить звернутися до суду щодо отримання копії цього рішення. Але водночас сказала, що арешт можна зняти і за відсутності рішення, якщо заплатити. Начебто, порадившись із керівником, реєстраторка повідомила, що треба принести 10 тисяч. Свідок підтвердив, що про вимагання не йшлося.

У суді жінка провину визнала. Суд оштрафував її на 17 тисяч гривень і зобов’язав відшкодувати близько 6 тисяч на судові експертизи. Також засудженій протягом 1 року заборонено обіймати деякі посади, в тому числі, займатись державною реєстрацією.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]