Держтелерадіо розширило перелік антиукраїнських видань і пропонує штрафи для видавців

|
Версия для печатиВерсия для печати

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розширив до 184 назв перелік антиукраїнських видань держави-агресора. При цьому відомство подало проект рішення про застосування санкцій щодо російських видавництв, які регулярно друкують антиукраїнську літературу.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби держкомітету.

“Станом на 10 липня до Переліку внесено 184 найменування книжкової продукції.
Серед внесених до Переліку книжок – опуси відомих українофобів – терориста Захара Прилєпіна, Едуарда Лимонова, ідеолога так званого «русского мира» Олександра Дугіна, полковника КГБ Анатолія Терещенка та інш.
Назви «творів» говорять самі за себе – «Киевская хунта», «Кровавые преступления бандеровской хунты», «Киев капут», «Конец проекта «Украина», «Украина в огне евроинтеграции», «Сверхчеловек говорит по-русски», «Великая сталинская империя» та ін.”, – ідеться в повідомленні.

Зазначається, що чергове оновлення списку відбулося 5 липня.

“Найбільше відзначилися у продукуванні і поширенні антиукраїнських пропагандистських видань такі російські видавництва, як «Вече», «Эксмо», «Центрполиграф», «Алгоритм» та ін.”, – заявили в Держтелерадіо.

Перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, веде Держтелерадіо України.

Цей перелік держкомітет складає на основі власного моніторингу книжкового ринку РФ та носить рекомендаційний характер.

“Основне його призначення – застерегти суб’єктів господарювання від завідомо марних спроб отримати дозволи на ввезення цих видань, а також зорієнтувати правоохоронні органи на те, що розповсюдження такої продукції може містити ознаки злочинів, передбачених статтями 109, 110, 300 та 436 Кримінального кодексу України”, – зазначили в держкомітеті.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com