Держводагенство оприлюднило топ-100 підприємств - найбільших забруднювачів води

|
Версия для печатиВерсия для печати

Держводагенство оприлднило Топ-100 найбільших підприємств-забруднювачів, які знищують українські водойми, 

Цей перелік сформований на підставі даних державного обліку водокористування за результатами поданої суб’єктами господарювання звітності про використання води в 2018 році, передає Україна молода.

До переліку забруднювачів увійшли підприємства, які скидають у природні водні об’єкти стічні води без очищення або після очисних споруд і якість яких не відповідає встановленим у дозволах на спеціальне водокористування гранично допустимим скидам, наголошують у Держводагентстві.

Серед «лідерів» брудної води — «АК «Київводоканал», «Меткомбiнат «Азовсталь», «Днiпровський меткомбінат» із міста Кам’янське, «Запорiжсталь», «Днiпроводоканал», ТОВ ВКФ «Найс» із міста Днiпро, «Львiвводоканал», «Миколаївводоканал», фiлiя ПРУВОКС ПАТ «ДТЕК Павлоградвугiлля», «Чернiгiвводоканал».

Майже дві третини підприємств, що ввійшли до антирейтингу, розташовані на території 5 областей: у Дніпропетровській — 24, у Донецькій — 19, у Львівській — 7, у Харківській — 7, у Луганській — 6.

Загалом в Україні 539 підприємств, що скидають забруднені стічні води у наші водойми, а загальний обсяг викидів таких вод — 952 млн куб. м.

Із них 918,6 млн куб м скидають підприємства, що ввійшли до антирейтингу. Найбільше підприємств-забруднювачів належить до комунальної галузі — 74, промисловості — 18, третина з яких — це підприємства чорної металургії.

Дані щодо скидання забруднених стічних вод передаються для відповідного реагування Держекоінспекції та Мінприроди, наголошують у Держводагентстві.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com