Держзрада журналіста Муравицького: прокурор надав суду докази

|
Версия для печатиВерсия для печати

Корольовський районний суд міста Житомира продовжив розгляд справи підозрюваного у державній зраді журналіста Василя Муравицького. На засіданні прокурор надав аудіозаписи розмов підсудного телефоном та у скайпі, а також листи з його електронної пошти.

Цього разу розгляд тривав за відсутності одного з адвокатів Муравицького – Адрія Гожого, інші два захисники були присутні, про що повідомляє  Укрінформ.

Прокурор Вадим Левченко надав диск, на якому, за його словами, є скріншоти листів з електронної пошти Муравицького. В одному з файлів ішлося про розроблену стратегію виборчої кампанії для регіону Російської Федерації. Ще два листи містили інформацію про переказ грошей у російських рублях. Сам обвинувачений стверджує, що обидва повідомлення надходили йому зі спам-адрес.

Крім того, прокурор зачитав листування, що, як він стверджує, тривало у месенджері Telegram між Муравицьким та абонентом, який мав російський телефонний номер. У повідомленнях ішлося про вказівки й рекомендації щодо написання публікацій, а також згадувався сайт "Політнавігатор".

На засіданні заслухали аудіофайли розмов про статті у скайпі та по телефону, що, за словами сторони обвинувачення, також відбувалися за участі Муравицького.

Адвокати підозрюваного Андрій Доманський та Руслан Берещенко подали клопотання про визнання кожного із доказів недопустимим.

Натомість суд прийняв до розгляду усі докази прокурора та надасть їм оцінку у процесі вивчення.

Продовження судового розгляду у справі державної зради Муравицького заплановане на 16 листопада або 12 грудня.

Василя Муравицького, якого підозрюють у державній зраді, заарештували у серпні 2017 року. Журналіст із 2014 року активно публікував антиукраїнські матеріали та коментував події в Україні для проросійських ЗМІ. За чинним законодавством Муравицькому загрожує до 15 років позбавлення волі.

Підозрюваний перебував під вартою, а 27 червня цього року суд замінив йому запобіжний захід на домашній арешт.


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У п'ятницю дощитиме в Карпатах і на сході, вдень до +20°С
19:59
Українці гинуть за мільярди Ахметова: благодійне товариство ФК "Шахтар" отримало бронь від мобілізації
19:28
США та Великобританія перевіряють криптовалютні транзакції на суму понад $20 млрд, що пройшли через російську біржу
19:10
The Telegraph: Яка зброя може змінити хід війни в Україні
18:46
Зеленський: рф готує новий наступ у травні-червні, ми не готові до цього (уточнення)
18:07
Як Китай поглинає колись вільний Гонконг
16:59
Чисельність населення України на вільних територіях 31,5 мільйона
14:10
«Чия система витримає, той і переможе»: що стоїть за останніми обстрілами росією енергетичної інфраструктури України
13:59
РПЦ оголосила “священну війну” Україні (документ)
12:04
Бурштинська та Ладижинська ТЕС зруйновані майже повністю: чим Україні загрожують нові атаки на енергосистему

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]