Детектив: СБУ зімітувала вбивство на Київщині заради порятунку

|
Версия для печатиВерсия для печати

Служба безпеки України зімітувала вбивство Юлії Зайкової та її матері Надії Головач для того, аби попередити злочин, замовником якої виявився колишній чоловік другої жінки.

Про це повідомив пресцентр СБУ. Спочатку правоохоронці повідомляли про зникнення жінок та про їхнє вбивство.

"Під час спецоперації у Київській області правоохоронці попередили замовне вбивство двох жінок та затримали організаторів і виконавців, які планували злочин", - повідомила СБУ.

СБУ отримала інформацію, що власник промислово-будівельної компанії, який мешкає в Броварах, шукає виконавця для здійснення вбивства. Для того, аби знайти потрібну людину, чоловік звернувся до посередника. Житель Броварів "замовив" колишню дружину та її доньку через судові спори щодо поділу майна після розлучення.

"За отриманою інформацією, колишнє подружжя оскаржувало через суд право власності, зокрема на частки у бізнесі, нерухоме та рухоме майно, у тому числі приватного літака. За вчинення вбивства "замовник", спільно зі своєю третьою дружиною, пропонував виконавцю 50 тисяч доларів США", - додали в СБУ.

Для попередження вбивства СБУ вивела посередника на умовного "кілера". Співробітники спецслужби проконтролювали вчиненням злочину та здійснили імітацію вбивства жінок. Для підтвердження "вбивства" зробили постановочні фото та повідомили про зникнення "жертв".

"Правоохоронці затримали за місцями проживання організатора та його дружину. Також на одній із вулиць Броварів затримано посередника, а у власному помешканні його дружину, з якою він був у змові", - зазначили в спецслужбі.

 

 

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com