DGP: Міграційний потенціал з України вичерпується. Але ті, хто вже є в Польщі, залишаються на довше

|
Версия для печатиВерсия для печати

Видання «Dziennik Gazeta Prawna» на основі даних польського Національного банку пише про те, що міграційний потенціал з України вичерпується. Менше зростання, а навіть зниження заробітної плати у випадку короткотермінової імміграції може означати, що на польський ринок праці перестали прибувати нові іммігранти, а особи, які прибули раніше, залишаються тут довше і в цій статистиці не беруться до уваги.

Про це повідомляє Польське Радіо.

Це підтверджують також дані про грошові перекази за кордон, здебільшого заробітчан з України. У першому кварталі цього року їх сума була рекордною — 379 мільйонів злотих, тобто на 35 відсотків більше, ніж у кінці 2017 року. Газета відзначає, що змінюється модель праці в Польщі — чоловіки питають про можливість влаштувати на роботу дружину і навпаки. «Це свідчить про те, що емігрувати хочуть цілі сім’ї», — коментує Пйотр Рафальський з агентства посередництва у працевлаштуванні.

На думку економістів, така тенденція позитивна для польської економіки, не лише у фінансовому, але й у демографічному вимірі.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]