Єдиний стандарт зарядних пристроїв для всіх гаджетів пропонує Європарламент

|
Версия для печатиВерсия для печати

Депутати Європейського парламенту пропонують впровадити єдиний стандарт зарядного пристрою для всіх електронних пристроїв.

Відповідна заява розміщена на сайті Європарламенту.

Депутати заявляють, що хочуть полегшити життя споживачам та зменшити відходи шляхом впровадження загального зарядного пристрою.

Вони закликали Європейську комісію виступити з офіційною пропозицією до липня 2020 року під час дебатів 13 січня.

"Комісія повинна проявити лідерство та припинити те, що технічні гіганти диктують нам стандарти. Якщо цифровий суверенітет щось означає для цієї нової Комісії, ми очікуємо пропозиції встановити стандарт спільного зарядного пристрою протягом наступних шести місяців", - сказав заступник голови Комітету питань внутрішнього ринку та захисту споживачів Ружа Тун унд Гогенштайн.

За даними Єврокомісії, електронні відходи - один з найбільш швидко зростаючих потоків відходів у ЄС, який, як очікується, зросте до понад 12 мільйонів тонн до 2020 року.

Євродепутати закликали розробити загальний зарядний пристрій ще у 2014 році. Поки Комісія застосовувала добровільний підхід для заохочення виробників мобільних телефонів до співпраці.

Усі сучасні гаджети використовують один із трьох стандартів зарядного пристрою: micro-USB, USB Type-C і Lightning. Перші два використовуються на Гаджетах із операційною системою Android, третій - на пристроях компанії Apple.

У разі ухвалення цієї ініціативи не виключено, що американському виробнику доведеться відмовитися від свого роз’єму принаймні в країнах ЄС.

Не виключено, що Apple може або обрати USB Type-C, або повністю перейти на безпровідні зарядні пристрої. Слід зазначити, що Apple вже припинила використання Lightning на iPad 2019 року випуску.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com