Директор НАБУ: Збитки у справі ПриватБанку перевищують 100 млрд грн

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Сума збитків в межах справи щодо ПриватБанку становить понад 100 млрд грн

Про це повідомив в інтерв'ю Радіо НВ директор НАБУ Артем Ситник.

"Справа (ПриватБанку - ред.) на стадії досудового розслідування. Справа дуже велика, і щоб детально розповідати потрібно багато часу, і найголовніше - ми намагаємося мінімально давати інформацію, щоб не створювати перешкоди для розслідування. Ми робимо все, щоб справа рухалася якомога швидше", - сказав він.

Ситник зазначив, що збитки, які досліджуються в рамках кримінального провадження, становлять більше 100 млрд грн.

"І це половина збитків, які взагалі фігурують в тих справах, які зараз перебувають в провадженнях НАБУ. Ця сума на сьогодні орієнтовна, тому що по справах, де інкримінуються збитки, важливо, щоб ці збитки були підтверджені відповідними експертними дослідженнями", - сказав Ситник.

У середу, 27 серпня, відбулася презентація фільму Слідство Інфо «Зірвати банк», заснованого на даних таємного звіту міжнародного детективного агентства Kroll. Згідно з озвученими даними, на 2016 рік один з ексвласників ПриватБанку Геннадій Боголюбов володів нерухомістю на суму понад 90 млн фунтів стерлінгів.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com