Для Коломойського настали ті самі «прекрасні часи»

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Чи можливе життя без олігархів? Верховна Рада у другому читанні та в цілому підтримала президентський законопроєкт про деолігархізацію. Ситуацію яка склалась прокоментувала в ефірі «Громадське радіо» Лідія Смола, докторка політичних наук, професорка Національного технічного університету «КПІ ім. І. Сікорського»:

Олігарх — це особа, яка володіє великими фінансами, інформаційними ресурсами. А найголовніше — настільки наближена до влади або імплементована у владу, що завдяки цій владі отримує більші, нерівні можливості для збагачення та впливу. Тобто це особа, яка може впливати на ухвалення політичних рішень, які їй дають фінансові дивіденди.

В українських реаліях оліграх — це страшний дядько, який їздить на дорогому автомобілі і винен у всьому жахливому, що є в країні. І всі знають, що цього міфічного олігарха породив Кучма.

Але суспільство не корелює безпосередньо свої дії — прихід на дільницю, голосування — і те, що відбувається опісля. Виборець не зовсім корелює олігарха і, наприклад, перевезення на залізниці. Трохи більше вже суспільство знає про стосунок олігархів до квитанцій за комунальні послуги. А нинішній президент взагалі сформував свою позицію так, ніби він гарний, хороший хлопець, який у крайньому разі витягне два автомати (як було у серіалі «Слуга народу» — ред.) і перестріляє всіх олігархів.

Щоправда, у цій картині не складається чесний образ президента і Коломойського, який десь там зі своєю посмішкою виринає з-за спини глави держави. Бачимо нестикування. Але виборець зі свого боку на це каже: «Ну, щось так воно не є. Але чесний хлопець, він все зробить».

І саме тут з’являється прекрасний президент «на коні», який заявляє, що у нас вже немає «олігархічної гілки». А значить буде нам щастя. Так от я думаю, що це щастя триватиме пів року, можливо трохи більше. Поки будуть гроші, поки ми ще маємо невеликі запаси та можемо говорити, що все чудово.

Я думаю, що сьогодні прекрасний день саме для Коломойського. Якщо пригадати, коли президентські вибори лишень відбулися і Коломойський казав, що настають «нові прекрасні часи для України». Я думаю, що зараз ці часи для нього і настали.

«Аргумент»


В тему:

 

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  [email protected]