До 16 серпня в ЄС тривають консультації про зміну часу

|
Версия для печатиВерсия для печати

У відповідності до резолюції Європейського парламенту, який підтримав скасування зміни часу і закликав Європейську комісію ввести відповідні зміни, до 16 серпня в ЄС тривають консультації про зміну часу.

Європейська комісія запитує, чи жителі Євроспільноти хочуть відмовитися від переходу на літній і зимовий час у березні та жовтні. Від середини липня на веб-сторінці ЄК можна висловити свою думку за допомогою анкети, пише Польське радіо.

Як повідомляють чиновники, зацікавлення є великим – протягом перших кільканадцяти днів сервери в кількох країнах були перевантажені.

Проведення консультацій – це відповідь на резолюцію Європейського парламенту, який виступив за скасування зміни часу і закликав Європейську комісію внести відповідні зміни в законодавстві від 2001 року, що визначає дату запровадження літнього та зимового часу в усіх країнах ЄС.

«Європейська комісія свідома, що є багато аргументів за і проти. Дискусія складна, а громадська думка – поділена», – прокоментувала комісарка в справах транспорту Віолетта Бульц.

ЄК декілька років тому звертала увагу, що однаковий час на територієї всієї Євроспільноти необхідний з огляду на функціонування єдиного ринку. Противники зміни часу аргументують, що це негативно впливає на здоров’я громадян, тоді зростає кількість ДТП і зменшується продуктивність працівників. Тиск прихильників і противників переведення двічі на рік стрілок годинників був настільки сильним, що в Європейській комісії вирішено спитати про це жителів ЄС.

 «Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com