До школи тільки в масках? Рекомендації МОЗ із навчання в умовах карантину

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко затвердив рекомендації щодо організації навчання в умовах карантину. Як працюватимуть школи та виші?

Рекомендації, підписані Віктором Ляшком, поширюються на всі заклади освіти і діятимуть з 1 вересня, зазначає BBC.

Потрапити до школи чи університету можна буде тільки в масці або респіраторі. Батьків на час карантину до закладів не пускатимуть - окрім випадків, коли ті супроводжують осіб з інвалідністю.

На вході у працівників закладу освіти перевірятимуть температуру, а от для учнів та студентів температурний скринінг не буде обов'язковим.

Носити маску також обов'язково під час пересування територією закладу, але під час занять її можна буде зняти, кажуть в МОЗ. Окрім того, викладачі перед початком занять опитуватимуть учнів і студентів про їхнє самопочуття. Керівництву закладів радять адаптувати освітній процес під умови карантину - так, аби уникати скупчення людей.

За можливості в МОЗ радять проводити заняття на свіжому повітрі, розвести час початку і закінчення занять для різних класів та груп, а також мінімізувати переміщення людей між різними приміщеннями.

Керівництво закладів освіти також має забезпечити регулярне провітрювання приміщень, дезінфекцію поверхонь, обладнати місця для обробки рук антисептиком тощо.

Їдальні у школах та університетах не закриватимуть, але працюватимуть вони з обмеженнями.

Приміром, формат роботи їдальні в режимі самообслуговування, коли учні та студенти самі набирають собі їжу, заборонений: страви може видавати виключно працівник їдальні.

Персонал їдальні обов'язково має працювати в масках та рукавичках і регулярно їх змінювати.

Окрім того, дистанція між усіма місцями в їдальні має становити не менш як 1,5 метра.


На эту тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com