Документи у справі Стерненка підробили в поліції - адвокати звернулися до ГБР

|
Версия для печатиВерсия для печати

Адвокати активіста Сергія Стерненка подали до Державного бюро розслідувань (ДБР) заяву щодо підписів громадянина Сергія Щербича у справі, за якою суд виніс Стерненку вирок 7 років 3 місяці позбавлення волі.

Про це інформує у Фейсбуці юридична компанія «Міллер».

Адвокати виклали скрін-копії 4 різних документів «з матеріалів кримінального провадження по справі нібито викрадення Щербича», і, за їх інформацією, на кожному стоїть підпис потерпілого.

За словами юристів, перші три документи були подані особисто потерпілим, а четвертий – протокол слідчого експерименту за участі потерпілого, який у матеріали справи долучив слідчий.

Юристи зазначають, що саме на четвертому документі підпис потерпілого суттєво відрізняється від перших трьох.

«Ми переконані, що в протоколі проведення слідчого експерименту підпис зроблений не потерпілим. І це – серйозна підстава вважати, що у справі, за якою засудили нашого клієнта (Стерненка – ред.), мало місце службове підроблення з боку співробітників поліції. Саме тому адвокати нашої компанії вже звернулись із відповідною заявою до ДБР про вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 ККУ», - йдеться у повідомленні.

Адвокати компанії мають намір після реєстрації кримінального провадження ініціювати вилучення цих документів з матеріалів судової справи та направлення їх на почеркознавчу експертизу.

У компанії «Міллер» пояснюють, що у разі підтвердження підробки підпису, відповідальні за це службові особи мають понести передбачену законом відповідальність, а суд – визнати такий доказ недопустимим.

«Цей процес ніяк не вплине на строки апеляційного оскарження вироку та запобіжного заходу у справі Сергія Стерненка, а буде розслідуватися в рамках окремого кримінального провадження», - розповіли в юридичній компанії.

Як повідомляв Укрінформ, 27 лютого у Києві та інших містах України й за кордоном пройшли акції на підтримку активіста Сергія Стерненка.

Це була друга аналогічна акція. Перша відбулася в багатьох містах України 23 лютого, коли Приморський районний суд Одеси визнав Стерненка винним у викраденні людини за попередньою змовою групи осіб, а також у незаконному зберіганні зброї і засудив до 7 років 3 місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. До оскарження вироку йому обрали запобіжний захід тримання під вартою.

Стерненко заперечує свою причетність до викрадення і наполягає на політичній умотивованості справи. Захист Стерненка заявив про намір якнайшвидше подати апеляцію на вирок активісту.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]