Досвід України з формування Верховного Суду проаналізують експерти Ради Європи

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Досвід України щодо формування Верховного Суду буде проаналізовано спільно з експертами Комісії Ради Європи з питань ефективності правосуддя. Про це було зазначено під час зустрічі Голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка та Президента Комісії Ради Європи з питань ефективності правосуддя (CEPEJ) Георгом Става, яка відбулася 6 березня 2018 року у Вищій раді правосуддя.

Про це повідомляється на сайті ВРП, пише Українське право.

Функціями CEPEJ є дослідження результатів, досягнутих різними судовими системами згідно з європейськими принципами та з  використанням, з-поміж іншого, загальних статистичних критеріїв і засобів оцінки; визначення проблем та галузей для можливого покращення і обміну думками стосовно функціонування судових систем; визначення конкретних шляхів поліпшення оцінювання та функціонування судових систем держав-членів з урахуванням їхніх конкретних потреб; надання експертної або іншої допомоги державам-членам на їхнє прохання згідно зі стандартами Ради Європи тощо. Георг Става є також експертом Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформи юстиції і правосуддя в Україні (ПРАВО-Justice)».

Під час зустрічі було наголошено, що Проект має на меті узагальнити отриманий Україною досвід під час формування нового Верховного Суду.

 

За словами Г.Става, така оцінка перебуває і в центрі інтересів CEPEJ, оскільки жодна країна Ради Європи не проводила такого конкурсу так, як це було здійснено в Україні. Президент CEPEJ нагадав, що деякі країни використовують лише елементи такого конкурсного відбору, який відбувся в Україні, тому для країн Ради Європи український досвід є унікальним і може стати моделлю або найкращою практикою.

 

Вказане узагальнення дасть змогу покращити вже існуючі процедури в Україні та може стати основою для практики в країнах-членах Ради Європи. 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

10:01
Держава знатиме про резервіста все: нові дані в реєстрах - Рада змінить порядок ведення військового обліку під час війни
09:09
У росії палають НПЗ і дві нафтобази
08:31
Треба перестати фінансувати політичні партії під час війни, а ці сотні мільйонів гривень спрямувати на оборону, - Юрчишин
08:00
ГЕНШТАБ ЗСУ: ситуація на фронті і втрати ворога на 24 квітня
04:22
Сенат США затвердив виділення допомоги Україні
20:00
У середу в Україні сухо на півдні та сході, ніччю - заморозки
18:07
Юрій Ніколов: Корупційна історія Сольського - для розуміння того, наскільки укорінена в Україні корупція
17:57
"Porsche на тестя": у заступника начальника поліції Дніпра знайшли 14 млн незаконних активів
17:34
"Довічне" отримав нацгвардієць, який розстріляв своїх співслужбовців на заводі Південмаш у Дніпрі
16:03
На Волині сержант отримав 15 років тюрми за вбивство двох добровольців

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]