Дрібні фермери та переробники с/х продукції можуть подати заявки на гранти від США

|
Версия для печатиВерсия для печати

Проект Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток») запрошує малі і середні агропідприємства подавати заявки на одержання ґранту.

Повідомлення про це розміщене на сторінці проекту у Facebook

Мета — розширення ринків збуту та збільшення доданої вартості продукції малих і середніх підприємств та сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.

Цілі програми ґрантів:

  • Нові технології, модернізація інфраструктури збуту продукції (післяврожайна підготовка, первинна переробка, зберігання, пакування, сушіння, засолювання, консервування тощо);
  • Холодні ланцюги збуту продукції з метою зменшення втрат після збору врожаю;
  • Впровадження стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції (GlobalGAP, HACCP, інших);
  • Створення нових робочих місць в сільській місцевості.

Ґранти надаватимуться на придбання нового обладнання (до 50% вартості запропонованого проекту), для збільшення доданої вартості у секторах виробництва:

  • овочів, фруктів та ягід;
  • молока та м’яса (крім птиці);
  • меду.

Можливі напрямки отримання фінансування:

  • закупівля нового обладнання;
  • проектування, розробка документації;
  • проведення інженерних вишукувань;
  • залучення експертів, консультантів, проведення досліджень, навчань, розробка інформаційно-комунікаційних рішень;
  • впровадження нових ІТ-технологій;
  • інформаційні та публічні заходи тощо.

Ґранти надаються: малим і середнім підприємствам-виробникам сільськогосподарської продукції, малим і середнім підприємствам у сфері переробки, логістики та збуту сільгосппродукції тощо, сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам та їх об’єднанням, галузевим сільськогосподарським асоціаціям.

Очікувані результати: впровадження нових технологій виробництва, переробки та післяврожайної обробки сільськогосподарської продукції та, як результат, підвищення продуктивності щонайменше на 15%, збільшення питомої ваги продукції, що реалізується на організованих ринках, у секторі овочів та фруктів — на 5%, молока — на 10%, м’яса — на 3%, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції та забезпечення не менш 50% збуту продукції за міжнародними стандартами, залучення додаткових інвестицій для придбання нового технологічного обладнання та модернізації свого виробництва в розмірі не менше суми ґранту, створення не менше одного нового робочого місця на 10 працюючих.

Ґрантові заявки, які показують більш суттєвий вплив на розвиток ланцюжків доданої вартості, отримають більш високу оцінку в процесі відбору для надання ґранту. Тому важливо включити числові показники при визначенні очікуваних результатів.

Проект вирішили продовжити на 3 місяці термін прийому заявок — до 29 березня 2019 року. Оцінка заявок відбуватиметься наприкінці кожного місяця: січня, лютого, березня. Тому керівники проекту радять подавати документи якомога раніше, щоби змагатися із меншою кількістю конкурентів.

Ґрантові заявки потрібно подавати в електронній (Word, PDF) або паперовій формі на адресу проекту «Агросільрозвиток»: м. Київ, 01032, б-р Тараса Шевченка, буд. 35, корпус 2, 6-й поверх, або по e-mail: [email protected].

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

20:00
У суботу в Україні хмарно з проясненнями, дощі в центрі та на півдні
18:08
Смерть на колесах: чому китайські електромобілі становлять серйозну загрозу для нашої безпеки
17:04
"Після перемоги Революції Гідності": чому по Татарова, Портнова та інших зрадників з цієї кодли українці все одно прийдуть
16:58
Продаж картин Медведчука, які мають музейне значення, буде зупинений - АРМА
16:05
Генерал СБУ, покидьок Ілля Вітюк у 2014 році знімав Майдан з боку «Беркута» - Слідство.Інфо
15:33
Олександр Чупак: Чому держава не спроможна розв’язати демографічну проблему
13:18
Новини агентури ФСБ: нардеп Артем Дмитрук співпрацює зі священником УПЦ МП Чертиліним, якого підозрюють у держзраді, – Bihus.Info
12:18
Геть від москви: Молдова скоротила зовнішні торговельні відносини з рф до 3%
11:02
Перше збиття Ту-22М3 у повітрі: ЗСУ вразили літак за 300 кілометрів від України (ВІДЕО)
10:54
Ракетний удар рф по Дніпру та області: вбито 9 осіб, зокрема 3 дітей, понад 25 дістали поранення

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]