"Друзі Путіна" потрапили до Сейму Польщі

|
Версия для печатиВерсия для печати

За результатами опрацювання майже 100% виборчих протоколів беззаперечну перемогу y парламентських виборах в Польщі отримала "Право і Справедливість" (PiS) Ярослава Качинського з понад 43,7% голосів підтримки.

До Сейму з понад 6,7% голосів підтримки потрапляють також націоналісти і прихильники політики Путіна з угруповання "Конфедерація", повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

За інформацією Державної виборчої комісії Польщі, друге місце на виборах займає ліберальна "Громадянська платформа" (KО) - 27,24%. До Сейму потрапляють також Cоюз демократичної Лівиці (SLD) – понад 12,5%, Польська селянська партія (PSL) – більш як 8,5%, та націоналістична "Конфедерація" – понад 6,7%.

У виборах до Сенату PiS набрав понад 44,7%, KO – понад 35%, PSL – 5,7%.

Відповідно до результатів виборів, у Сеймі Польщі другий раз поспіль буде створено однопартійну більшість партії PiS. Партія Качинського також самостійно сформує уряд. За попередньою інформацією, новий польський уряд може бути сформований вже за два-три тижні. Його знову може очолити Матеуш Моравецький.

Водночас, у Сенаті Польщі може скластися ситуація, що PiS змушений буде шукати партнера для створення більшості.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com