Дружина звільненого з ДБР адвоката Януковича Бабікова подала на аліменти

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Жителька Кропивницького Олена Бабікова звернулася до суду про видачу судового наказу про стягнення з Олександра Бабікова аліментів на утримання неповнолітніх дітей.

Про це повідомляє «Судовий репортер» з посиланням на ухвалу від 17 листопада.

Позов надійшов до суду 1 вересня. 2020. Йдеться про аліменти на трьох неповнолітніх дітей – певну частку з усіх видів заробітку Бабікова, але не менше 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку до досягнення дітьми повноліття.

За відповіддю УДМС України в Кіровоградській області від 08.09.2020 року та інформацією Відділу реєстрації місця проживання особи Управління міськради м. Кропивницького від 16.09.2020 року, Бабіков Олександр Петрович за обліками реєстрації місця проживання не значиться.

Згідно з відповіддю Виконавчого комітету Білогородської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, що надійшла на адресу Ленінського районного суду Кіровограда 17.11.2020 року, відомості щодо реєстрації Бабікоа в Білогородській сільській раді також відсутні.

Місце реєстрації боржника Бабікова встановити не вдалося.

Тому суд вирішив, що справа має розглядатися за місцем реєстрації Олени Бабікової як стягувача коштів – у Кіровському суді Кіровограда – і відправив справу туди.

Бабіков орендує квартиру в селі Білгородка Київської області в Олени Олійник – професора кафедри Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. У листопаді цього року в інтернеті була опублікована інформація буцімто Бабіков перебуває з цією жінкою у близьких стосунках.

У перших числах листопада стало відомо, що виконувач обов’язків директора Державного бюро розслідувань Олексій Сухачов підписав наказ про звільнення свого першого заступника Олександра Бабікова. Останній тепер оскаржує це в суді.

Бабіков прийшов на посаду в ДБР наприкінці 2019 року після конкурсного відбору. Раніше він працював адвокатом у юридичній фірмі  «Аверлекс», яка захищає в судах експрезидента Віктора Януковича. 

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com