Дружині Гриценка довелося голосувати з двох спроб

|
Версия для печатиВерсия для печати

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко проголосував на виборах, однак його дружина – головний редактор тижневика «Дзеркало тижня. Україна» Юлія Мостова, не змогла проголосувати через відсутність її прізвища  у списку виборців.

Трансляція з голосування велась у Facebook Анатолія Гриценка, передає УНІАН.  Гриценко заявив, що його дружина сорок років живе у цьому будинку і три дні назад, вона бачила своє ім’я в електронному реєстрі виборців.

За словами Юлії Мостової, вона все життя була прописана і голосувала на одній дільниці.

Нагадаємо, сьогодні, 31 березня, в Україні проходять чергові президентські вибори. Українці обирають з-поміж 39-ти кандидатів.

Водночас Центральна виборча комісія стверджує, що знайшла Мостову у списках і кличе її назад на дільницю.

"Я хотів би наголосити на тому, що ми зробили перевірку, і за результатами перевірки ми встановили, що вона є в списках виборчої дільниці №800017 під номером 1269, тому ми можемо ще раз запросити Юлію Володимирівну прийти на виборчу дільницю і проголосувати. Вона є в списках! Можливо, там якісь неточності були, але вона в списках є", - заявив на брифінгу в ЦВК заступник комісії Олег Конопольський.

Як повідомляє "Радіо Свобода", дружині Гриценка вже повідомили про те, що її прізвище знайшлося в списках, і вона змогла проголосувати.

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com