Дубілет має наміри переселити міністерства в одну будівлю, а їх приміщення продати

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет вважає, що будівлю уряду на вулиці Грушевського варто використовувати більш ефективно, розмістивши там ряд міністерств, а будівлі цих відомств передати на приватизацію.

Про це він написав у Facebook.

"Було б круто, якби хоча б частина міністерств, розкиданих зараз в окремих будівлях по Києву, змогли переїхати в центральну будівлю на Грушевського. І передати свої будівлі на приватизацію, звичайно", - заявив Дубілет.

За його словами, за місяць роботи в уряді він переконався в тому, що в Кабміні багато площі використовується неефективно. Тут багато залів для нарад, великі незатишні коридори, величезні кабінети керівників, зазначив Дубілет. "За попередніми підрахунками, в будівлю теоретично можуть в'їхати додатково до 1000 осіб. А у центрі столиці офісна нерухомість коштує дорого, знаєте", - підкреслив міністр.

Дубілет додав, що теж затіяв переїзд з великого кабінету міністра КМУ у менший. "Планую з нього переїхати в якесь затишне місце, а в цьому приміщенні зробити опенспейс на 20+ осіб", - зазначив він.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com