Двох детективів НАБУ притягнуто до відповідальності

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Двох детективів Головного підрозділу детективів НАБУ, яких викрили на перешкоджанні здійсненню професійної діяльності адвоката, притягнуто до дисциплінарної відповідальності. До одного з них, керівника відділу детективів, застосовано дисциплінарне стягнення у вигляді попередження про неповну службову відповідність.

Про цей йдеться в повідомленні прес-служби НАБУ.

Другому детективу цього ж відділу оголошено догану. Також до дисциплінарної відповідальності притягнуто працівника Управління спеціальних операцій. Відповідні накази Директор Національного бюро підписав 3-6 травня 2019 року.

Події, які стали приводом для притягнення детективів до дисциплінарної відповідальності, відбулись у лютому 2019 року. За цими фактами Управління внутрішнього контролю Національного бюро провело службове розслідування. Його висновки передали на розгляд Дисциплінарної комісії. Члени комісії, в тому числі представники Ради громадського контролю, угледіли в діях детективів НАБУ ознаки дисциплінарного проступку, та надали відповідні висновки на розгляд Директору НАБУ для ухвалення рішення.

«НАБУ є новим правоохоронним органом, тож наші співробітники мають у своїй діяльності дотримуватися високих професійних стандартів. Один із них – повага до професійної діяльності адвокатів. Ми проаналізували ситуацію, що склалася, обговорили її з представниками адвокатської спільноти під час засідання Ради громадського контролю. Провели роз’яснювальну роботу з детективами і плануємо в майбутньому співпрацювати в цьому напрямку з адвокатами», — зазначив Директор НАБУ Артем Ситник.

Дисциплінарна комісія розглядає питання застосування дисциплінарних стягнень до працівників Національного бюро. До складу комісії входять п’ять осіб, двоє з яких – делеговані Радою громадського контролю при НАБУ представниками громадськості.

Дисциплінарна комісія на підставі службового розслідування, яке здійснюється підрозділом внутрішнього контролю, складає висновок про наявність чи відсутність у діях працівника Національного бюро дисциплінарного проступку та підстав для притягнення його до дисциплінарної відповідальності з визначенням рекомендованого виду дисциплінарного стягнення.

Рішення про застосування дисциплінарного стягнення на підставі висновку Дисциплінарної комісії приймає Директор Національного бюро. Зазначене рішення може бути оскаржено до суду (детальніше — ст. 28 Закону України «Про Національне антикорупційне бюро України»).

«Аргумент»


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com