Двом третинам росіян бракує грошей на одяг

|
Версия для печатиВерсия для печати

Тривала криза доходів, що падають п'ять років поспіль, продовжує підривати економічні настрої росіян.

Частка споживачів, у яких відсутні «вільні гроші» і які змушені витрачати весь дохід лише на базові потреби, за жовтень-листопад зросла з 19% до 23%, передає finanz.ru.

Число росіян, що мають можливість купувати новий одяг, впало з 36% до 32%. Частка тих, хто може дозволити собі розваги поза домом, скоротилася з 29% до 24%.

Економлять на цих статтях 64% росіян. За четвертий квартал їх частка збільшилася на 10 п. 

Тривале зниження доходів і невпевненість в перспективах на ринку праці призвели до того, що споживачі стали ще песимістичніше оцінювати своє матеріальне становище в майбутньому, говорять експерти.

За підсумками 2018 року реальні наявні доходи населення впали п'ятий рік поспіль. 

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .

Як вести партизанську війну на тимчасово окупованих територіях

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републікація матеріалів: для інтернет-видань обов'язковим є пряме гіперпосилання, для друкованих видань – за запитом через електронну пошту.Посилання або гіперпосилання повинні бути розташовані при використанні тексту - на початку використовуваної інформації, при використанні графічної інформації - безпосередньо під об'єктом запозичення.. При републікації в електронних виданнях у кожному разі використання вставляти гіперпосилання на головну сторінку сайту argumentua.com та на сторінку розміщення відповідного матеріалу. За будь-якого використання матеріалів не допускається зміна оригінального тексту. Скорочення або перекомпонування частин матеріалу допускається, але тільки в тій мірі, якою це не призводить до спотворення його сенсу.
Редакція не несе відповідальності за достовірність рекламних оголошень, розміщених на сайті, а також за вміст веб-сайтів, на які дано гіперпосилання. 
Контакт:  [email protected]