Двоюрідний брат Путіна прикривав оборудки в 33-х компаніях, — ЗМІ

|
Версия для печатиВерсия для печати

У двоюрідного брата російського президента Владіміра Путіна Ігорь, замішаного в скандалах з відмиванням грошей через європейський Danske Bank і британські фінансові структури, багатий "послужний список" - він був співвласником або членом управлінської верхівки в 33 компаніях, з яких на сьогоднішній день 15 закриті, шість збанкрутували і ще шість ліквідуються.

При цьому бізнесмен з Ігоря Путіна був, прямо кажучи, ніякий. Якщо він що і продавав, то тільки своє прізвище, пише російське видання "Проект".

Так, колишній віце-президент "Майстер-банку" Євген Пінський, який свого часу спільно з Ігорєм Путіним створив офшорну компанію на Британських Віргінських островах, заявив більш, ніж відверто, що основним товаром Путіна була його приналежність до Сім'ї.

Ігорь Путін починав свою кар'єру в рязанської Ліцензійній палаті - за освітою інженер, колишній військовий, якому все життя світило прожити в Рязані ... якби не різкий зліт на владні вершини його двоюрідного брата. Майже відразу після того, як Владімір Путін став президентом, Ігорь переїхав до Москви, де став віце-президентом Газенергопромбанку, який тоді належав структурам "Газпрому", а тепер злився з банком "Росія".

Втім, на цій посаді він пробув недовго - менше чотирьох місяців. За даними "Проекту", звільнитися з банку після деякого інциденту його попросив Владімір Путін, тоді вже президент Росії. Він же порадив братові "бути непомітним".

Наступною важливою віхою в житті Ігоря Путіна стала Самара, де місцевий олігарх Андрій Іщук призначив його главою ради директорів свого Самарського резервуарного заводу (СРЗ). Близьке до Кремля джерело видання розповіло, що Іщук "хотів собі солідну людину для прикриття, з красивим прізвищем, щоб не чіпали зайвий раз".

"І знайшов собі цього Путіна", - додав співрозмовник. За словами "Проекту", саме тоді Путін усвідомив цінність свого прізвища і зрозумів, як це можна використовувати.

"При знайомстві він дав мені візитку, але перед цим розписався на ній. Типу автограф залишив. І мені відразу стало все про нього зрозуміло", - розповів колишній друг Ігоря Путіна. А колишній співробітник СРЗ згадує, що Ігорь Путін завжди носив з собою пачку фотографій, на яких був знятий разом з російським президентом, і використовував ці знімки в ролі "важкої артилерії" - в поєднанні з прізвищем діяло вбивче.


В тему:

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com