Екс-голова управління “К” СБУ Трепак підтримуватиме Гриценка на виборах президента

|
Версия для печатиВерсия для печати

Екс-перший заступник голови Служби безпеки України – начальник Головного управління “К” (по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю” ЦУ СБУ Віктор Трепак підтримає на виборах кандидатуру Анатолія Гриценка.

Про це генерал-майор СБУ повідомив 22 січня на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

“Після вчорашньої передачі «Свобода слова» на ICTV отримав багато дзвінків та смс з одним питанням – чи означає моя участь у цій передачі те, що я входжу до команди кандидата у президенти України Анатолія Гриценка. Відповідаю – так. Я прийняв таке рішення.
Чесно признаюсь, що далось воно мені не просто з огляду на те, що я не є публічним політиком і завжди волів займатися конкретними практичними питаннями. І вважав, що публічна діяльність і політика – це не моє. Але наразі вибирати не доводиться, бо на цих президентських виборах вирішується доля країни. Існує величезна загроза збереження існуючої олігархічної системи правління і проросійського вектору подальшого розвитку України. Усунути цю загрозу може лише перемога демократичного і проукраїнського кандидата. Важливою передумовою перемоги такого кандидата є об’єднання ключових демократичних сил і політиків”, – пояснив Трепак.

“Так склалася ситуація, що збереження незалежної і суверенної України, подальший її демократичний розвиток значною мірою залежать від трьох відомих громадських діячів – Святослава Вакарчука, Анатолія Гриценка та Андрія Садового. І це (хочуть вони чи не хочуть) покладає на них колосальну відповідальність, відсуваючи далеко на другий план особисті плани та політичні амбіції. Бо особисте у даному разі є просто незрівнянним з долею України – адже вони діють не як звичайні люди, а як громадські лідери. З кожним з них (і з Вакарчуком, і з Гриценком, і з Садовим) я особисто говорив щодо необхідності зусиль на президентських виборах. З деким з них – неодноразово. Намагався знайти переконливі аргументи для кожного.

На моє глибоке переконання, для демократичної за своєю суттю людини президентство (як і інша посада) не може бути самоціллю. А тим більше у ситуації, коли головним завданням є зберегти Україну. А владних можливостей для самореалізації і втілення задуманого існує з надлишком – високих посад вистачить усім бажаючим потрудитись на благо Вітчизни”, – пише Трепак.

Трепак закликав визначатися “з чисто прагматичних міркувань” і робити ставку “на того, хто має найбільшу електоральну підтримку, а отже й найбільший шанс перемогти”.

“Треба зробити все, щоб не дати можливості діючій олігархічній владі на президентських виборах зацементувати своє правління, а антиукраїнським силам – здійснити новий реванш”, – заявив Трепак.

Нагадаємо, Віктор Трепак очолював управління “К” та був другою людиною в СБУ з 19 липня 2015-го до 14 квітня 2016 року. Найбільшим його здобутком на посаді була “справа діамантових прокурорів”, яка фактично була похована після відсторонення прокурорів і управління «К» чинними очільниками силових відомств.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com