Екс-перекладачеві Гройсмана, обвинуваченому в держзраді, продовжили арешт

|
Версия для печатиВерсия для печати

 Голосіївський районний суд Києва продовжив арешт колишньому перекладачеві прем’єр-міністра України Станіславу Єжову на два місяці, повідомляє  Радіо Свобода.

Клопотання про продовження арешту подав представник військової прокуратури Ігор Кринін. Він обґрунтував необхідність утримання Єжова під вартою тим, що на волі він може ухилятися від суду або вплинути на свідків, використовуючи свої зв’язки у вищих ешелонах влади.

Обвинувачений і його адвокат Валентин Рибін наполягали на скасуванні арешту. Аргументуючи свою позицію, Єжов заявив, що, на його думку, прокурор під час судового розгляду не надав жодних доказів, які б підтверджували його вину. За словами обвинуваченого, сторона обвинувачення також не обґрунтувала наявність ризиків того, що на волі він може ухилятися від суду, тиснути на свідків і спотворити докази.

Заслухавши думку сторін, головуюча суддя Олена Первушина визнала аргументи захисту необґрунтованими і задовольнила клопотання прокурора. Тримання під вартою Єжова продовжене до 12 квітня.

СБУ затримала особистого перекладача прем’єр-міністра України Станіслава Єжова 20 грудня 2017 року. Відтоді він перебуває під арештом. Проти Єжова відкрили провадження за статтею 111 Кримінального кодексу – державна зрада. За версією слідства, перекладач був завербований російськими спецслужбами під час поїздки до Санкт-Петербурга в червні 2017 року.

СБУ і військова прокуратура вважає, що він надсилав у розвідуправління Росії електронною поштою закриту інформацію про роботу уряду України і його голови Володимира Гройсмана.


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com