Екс-президент Бразилії Лулу да Сілва опинився за ґратами на 12 років

|
Версия для печатиВерсия для печати

Верховний суд Бразилії дозволив узяти під варту колишнього президента країни Луїса Інасіу Лулу да Сілву. Відповідну постанову було ухвалено в ніч на четвер, 5 квітня, шістьма голосами проти п'яти. Тож, Лулі не вдалося домогтися нової відстрочки виконання вироку, згідно з яким екс-президента Бразилії засуджено до 12 років позбавлення волі за звинуваченням у корупції.

Про це повідомляє DW.COM.

Минулого тижня Верховний суд знову відхилив апеляцію Лули проти винесеного вироку. Водночас судді надали йому відстрочку від арешту до середи. Нова постанова, однак, означає, що Лула може бути заарештований вже найближчими днями.

Ухваленню цього рішення передували 10-годинні суперечки в суді: п'ятеро суддів були за відстрочку приведення вироку до виконання, а п'ятеро інших - проти. Вирішальним став голос голови суду Кармен Лусії. Вона заявила, що подібні відстрочки можуть призвести до безкарності.

Екс-президент Бразилії програв апеляцію і має відсидіти 12 років за ґратами

Лула да Сілва відкидає усі звинувачення і заявляє, що судовий процес - спроба не допустити висунення його кандидатури на президентських виборах 2018 року. Згідно з опитуваннями, Лула став би фаворитом на цих виборах.

Він уже керував Бразилією в 2003-2010 роках. У роки його правління Бразилія переживала економічний бум, уряд запровадив програми боротьби з бідністю і на підтримку сільськогосподарської реформи.

За останніми опитуваннями, Лула да Сілва впевнено випереджає своїх потенційних суперників на виборах і має підтримку на рівні 36 відсотків голосів виборців.

Як повідомлялося, Апеляційний суд у Бразилії наприкінці січня залишив чинним вирок суду першої інстанції щодо екс-президента країни Лули да Сілви, якого було засуджено до багаторічного ув'язнення за обвинуваченнями у корупції.

 «Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com