Електронний документообмін: Дубілет залишив Кабмін без блокнотів із позолотою: "Марна трата грошей"

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет доручив припинити закупати уряду папір для блокнотів, бо це "марна трата грошей".

Про це йдеться у Instagram міністра кабінету міністрів Дмитра Дубілета:

"Кабмін в режимі нон-стоп займається виробництвом різних блокнотів. Деякі з них - із золотим тисненням. Зазвичай це марна трата грошей навіть для приватних компаній, а для Кабміну - і поготів. Доручив припинити закупівлі чого-небудь, крім паперу А4 і А5".

3 вересня Дубілет повідомив, що з 1 жовтня має запрацювати електронний документообмін між державними органами, а повну діджіталізацію документообігу уряд планує в найближчі 1-2 роки.

Нагадаємо, а першому засіданні Верховної Ради 29 серпня парламент проголосував за призначення прем'єр-міністром заступника керівника офісу президента Олексія Гончарука та за новий склад уряду (пакетом).
Нагадаємо, що за Президента Володимира Зеленського Міністром кабінету міністрів став Дмитро Дубілет.
30 липня президент Володимир Зеленський підписав указ "Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг" і дав Кабміну кілька завдань щодо впорядкування роботи держреєстрів і послуг онлайн.

На цю тему:

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com