Епідемічна обстановка в ЗСУ: За минулу добу зареєстровано 40 нових випадків COVID-19

|
Версия для печатиВерсия для печати

Станом на 10.00 19 вересня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє - 681 особа.

Всього за час пандемії одужало – 1754 особи, летальних випадків – 9. На ізоляції (втому числі самоізоляція) перебуває 844 особи. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція найближчих три доби – 53 особи.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Командування Медичних сил Збройних Сил України.

За минулу добу зареєстровано 40 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них у закладах охорони здоров’я перебуває 10 осіб (Військово-медичний клінічний центр Західного регіону – 2 військовослужбовця, Військово-медичний клінічний центр Східного регіону – 3 військовослужбовця, Військово-медичний клініцний центр Північного регіону – 1 військовослужбовець, Білоцерківський та Житомирський військові госпіталі – по 1 військовослужбовцю, Івано-Франківська та Львівська міська лікарня – по 1 працівнику ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, отримують необхідне лікування.

На лікуванні вдома під наглядом медичної служби перебуває 30 осіб (Київська область – 10 військовослужбовців та 2 працівника ЗС України, Львівська область – 4 військовослужбовця та 3 працівника ЗС України, Одеська область – 6 військовослужбовців, Тернопільська, Черкаська, Кіровоградська та Вінницька області – по 1 військовослужбовцю , Рівненська область – 1 працівник ЗС України). Стан здоров’я пацієнтів задовільний, спостерігається легкий перебіг захворювання.

Аналіз захворювань серед військовослужбовців та цивільного населення свідчить про те, що найчастіше інфекція поширюється під час епізодичних зустрічей з найближчими людьми (друзями та рідними), що не входять до кола осіб, з якими ви спілкуєтеся щодня або мешкаєте разом. Не наражайте себе та свою родину на небезпеку зайвими контактами.

Командування Медичних сил Збройних Сил України закликає дотримуватися правил карантину та особистої гігієни.

«Аргумент»


В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com