Естонія закрила “шенген” пропагандистам “России-1” на п’ять років

|
Версия для печатиВерсия для печати

МВС Естонії на 5 років заборонило в'їзд до Шенгенської візової зони журналістам російського телеканалу "Россия-1" Олені Єрофєєвій і Павлу Кострикову.

Про це повідомляє портал ERR з посиланням на щорічник естонської Поліції безпеки (КаПо).

«Міністерство внутрішніх справ заборонило обом журналістам в'їзд до Шенгенського візового простору на п'ять років», - йдеться у повідомленні.

За інформацією КаПо, Єрофєєва і Костриков прибули з Росії до Фінляндії за отриманими в посольствах Італії і Франції візами, після чого припливли на поромі до Естонії.

"До їх завдань входила зйомка для новинної передачі "Вести", яка виходить на каналі "Россия-1", кліпу, що висміює діяльність релігійної організації і розпалює вороже ставлення до неї", - повідомляється у щорічнику КаПо.

Повідомляється, що російські репортери приховували реальні цілі своєї поїздки. На місці вони в приватному порядку прихованими камерами провели відеозйомку Кескліннської громади Свідків Єгови у Таллінні та її членів.

"Знятий кліп використовувався у телерепортажі для "России-1", в який також були включені зняті в Фінляндії кліпи аналогічного характеру. У цих сюжетах члени спільноти "Свідки Єгови" були висміяні в телеефірі - виключно за їх релігійні вірування", - йдеться у щорічнику.

У Росії діяльність "Свідків Єгови" визнана протизаконною. У зв'язку з цим багато членів спільноти перебралися до Європи.

«Аргумент»


На цю тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com