Евро-2020: німці забили самі собі, а португальці розгромили угорців за 8 хвилин

|
Версия для печатиВерсия для печати

Вчора відбулися два матчі в групі F. Португальці в кінцівці здобули перемогу, а Кріштіану Роналду встановив рекорд результативності фінальних стадій ЄВРО, а німці програли чинним чемпіонам світу забивши автогол.

Угорщина - Португалія 0:3

Угорці трималися до 84-ї хвилини, але в останню десятихвилинку португальці забили три голи, два з яких в активі Кріштіану Роналду.

Огляд матчу

Роналду міг забити рекордний 10-й гол в рамках фінальних турнірів ЄВРО всього через п'ять хвилин, однак Діогу Жота замість пасу на капітана вирішив пробити сам - Петер Гулачі впорався. Виручив воротар угорців і після удару Жоти, коли форвард "Ліверпуля" здорово розвернувся в межах штрафного майданчика.

Всього через три хвилини після цього Бруну Фернандеш прострілив зліва, виклавши м'яч Роналду як на блюдечку, а й тут гол за збірну №105 вислизнув від Кріштіану, який направив м'яч вище воріт. Далі Гулачі парирував небезпечний удар Пепе головою і постріл Бруну з дальньої дистанції.

Угорщина додала в другому таймі, і навіть забила зусиллями Соболч Шена, але гол був відмінений через офсайд. Кінцівца вийшла наднасичене. Рафаел Геррейро відкрив рахунок на 84-й хвилині за допомогою рикошету, а в решту часу дублем відзначився Роналду. Оновивши рекорд результативності ЄВРО з пенальті, в доданий час форвард холоднокровно обвів Гулачі і катнув м'яч у порожні ворота.

Зірка матчу: Кріштіану Роналду (Португалія)

• Пепе в 38 років і 109 днів став найстаршим португальським гравцем, що зіграв на ЄВРО
  • У восьми матчах на ЄВРО у угорців тільки дві перемоги.
  • У 14 матчах проти угорців у Португалії жодної поразки (В10 Н4)
  • Шість гравців зі стартового складу збірної Португалії на матч з угорцями стали чемпіонами на ЄВРО-2016

Склади

Угорщина : Гулачі; Лення, Орбан, О. Соло; Нодь (Р. Варга 88); Ловренчіч, Клайнхайслер (Шигера 78), Шефер (Нього 65), Фіоло (К. Варга 88); А. Соло, Шоллоі (Шен 77)

Португалія : Руй Патрісіу; Нелсон Семеду, Рубен Діаш, Пепе, Рафаел Геррейро; Данилу, Вілльям Карвалью (Ренату Саншеш 81), Бруну Фернандеш (Моутінью 89); Роналду, Діогу Жота (Андре Сілва 81), Бернарду Сілва (Рафа Сілва 71)

Франція - Німеччина 1: 0

Французи почали Євро-2020 з перемоги в захоплюючому матчі проти Німеччини. Три очки чинним чемпіонам світу приніс автогол Матса Хуммельса.

Огляд матчу

Збірна Німеччини добре почата, відчуваючи підтримку своєї публіки в Мюнхені. Але Франція поступово вкотилась в матч, і на 20-й хвилині трибуни змусив вщухнути гравець, який називає цей стадіон своїм домом. Французький захисник "Баварії" Лука Ернандес прийняв витончений пас Поля Погба і небезпечно прострілив, змусивши Матса Хуммельса, за спиною якого маячив суперник, зрізати м'яч у свої ворота.

З цього моменту французи задовольнялася тим, що ефективно гасили атаки німців і намагалися за рахунок проривів Киліана Мбаппе організувати другий гол. Саме нападник "ПСЖ" створив ідеальні умови для Адріана Рабьо, але півзахисник потрапив в штангу.

Йоахим Лев швидко відреагував, пересунувши Йосу Кімміха в півзахист, що додало нових фарб атакуючої гри збірної Німеччини. Серж Гнабрі ледь не зрівняв рахунок, але м'яч після його удару, відскочивши від газону, пройшов вище воріт. У підсумку французи довели справу до перемоги і з трьома очками разом з Португалією лідирують в групі F.

Зірка матчу : Поль Погба (Франція)

"Взяв участь в гольовий комбінації, відрізавши оборону збірної Німеччини класною передачею. Завжди пропонував партнерам варіант для розвитку атаки і притримував м'яч, коли це було необхідно. Підключався до атак і допомагав Канті в обороні. Провів відмінний матч, відзначившись як в грі з м'ячем, так і без м'яча ".

• Французи не програють в 17 турнірних матчах поспіль (В14 Н3)
  • Французи не програють німцям у шести матчах поспіль
  • Німці не забили в другому з 27 останніх матчів
  • Франція ніколи не програвала в перших матчах ЄВРО (В6 Н3)
  • Автогол Хуммельс - перший автогол німців на ЄВРО і другий на великих турнірах після автоголу Берті Фогтса в поєдинку чемпіонату світу 1978 року проти Австрії
  • Французи не пропускають в п'яти останніх матчах (ЗГ10 ПГ0)
  • Німці ніколи не програвали в стартових матчах ЄВРО (В5 Н5)
  • У груповому етапі ЄВРО-2016 німці не пропустили жодного разу
  • Німці стали першою командою, яка провела 50 матчів у фінальних стадіях ЄВРО

Склади

Франція : Льоріс; Павар, Варан, Кімпембе, Ернандес; Рабьо (Дембеле 90 + 4), Канте, Погба; Бензема (Толіссо 89), Грізманн, Мбаппе

Німеччина : Нойер; Гинтер (Джан 88), Хуммельс, Рюдігер; Кіммі, Гюндоган, Кроос, Госенс (Фолланд 88); Хаверц (Сані 74), Мюллер; Гнабрі (Вернер 74)

За матеріалами УЄФА

Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Система Orphus

Новини

12:59
Щільність застосування дронів на бахмутському напрямку небачена раніше — військовий
10:55
Шабунін: Офіс Генпрокурора закрив понад 1,2 тис. проваджень щодо бізнесу, проте лише 2 з них належать БЕБ, яке "стриже" підприємців
09:02
Офіс генпрокурора після аудиту закрив кожну п'яту справу проти бізнесу, найбільше "туфти" плодить ДБР "імені Татарова"
08:27
Українські чоловіки 18-60 років не зможуть отримати паспорти за кордоном – постанова КМУ
17:31
Открытие компании в Эстонии и оформление иностранного банковского счета: что нужно знать
16:29
Кримінальні оборудки із землею: крім Сольського, підозру отримав його заступник
16:24
За межею розумного: у Буданова записали собі в заслуги арешт ФСБ заступника Шойгу

Підписка на канал

Важливо

ЯК ВЕСТИ ПАРТИЗАНСЬКУ ВІЙНУ НА ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

Міністр оборони Олексій Резніков закликав громадян вести партизанську боротьбу і спалювати тилові колони забезпечення з продовольством і боєприпасами на тимчасово окупованих російськими військами територіях. .