ФІФА не погодилася на виступ співачки Чічєріної, прославляючої бойовиків

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) не погодилася на виступ російської співачки Юлії Чічєріної, яка отримала листа про те, що її поява на фестивалі вболівальників під час Чемпіонату світу зашкодить репутації міжнародного керівного органу футболу.

Російська артистка виконує пісні, що прославляють російських терористів на Донбасі. Чічєріна має також паспорт так званої ЛНР, куди вона неодноразово приїжджала з концертами, передає Польське радіо.

У листі до російської виконавиці представники ФІФА написали, що під час міжнародних футбольних заходів не можуть виступати артисти, пов’язані з релігійною, воєнною чи політичною тематикою. Наголошено також, що навіть, якби на фестивалі вболівальників Чічєріна не виконувала заборонені композиції, вона все одно є особою, пов’язаною з цією тематикою.

«ЛНР», паспорт якої має ця росіянка, визнана Україною терористичною організацією. Раніше ФІФА, на прохання міжнародної правозахисної організації Amnesty International, засудила порушення прав людини в Росії.

«Аргумент»


 В тему:


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com