ФІФА «не помічає» злочинів російської влади

|
Версия для печатиВерсия для печати

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) рекомендувала телевізійним каналам під час матчів мундіалю менше показувати красивих жінок.

За словами російського радіо «Ехо Москви», ФІФА вважає такі телевізійні кадри проявами сексизму, пише Польське радіо.

Незалежні оглядачі звертають увагу, що хоча ФІФА турбується про дотримання правил, однак федерація організувала Чемпіонат світу з футболу в країні, де влада порушує права людини та громадянські свободи.

Публіцисти також нагадують, що Росія загарбала Крим, вона підтримує проросійських сепаратистів на Донбасі та втручається у внутрішні справи інших держав.

Перед мундіалем ФІФА сповістила, що турнір має відбуватися без політики, расизму та ксенофобії. Спеціальні групи інспекторів фотографували трибуни та записували будь-який вигук вболівальників. Від першого матчу ФІФА не шкодувала збірним командам попереджень та штрафів. Декілька команд були покарані за політичні гасла прихильників футболу і за використання нецензурної лексики.

Зокрема, команду Сербії покарали за гасло «Косово – це Сербія», а хорватів за вигук «Слава Україні».

Водночас, як наголошують оглядачі, інспектори ФІФА, чуйні до расизму та політики, «не побачили» придушення російською владою громадянських свобод та агресивних дій Москви, що дестабілізують ситуацію у світі.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Последние новости

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com