Фінал Дитячого Євробачення-2020 - сьогодні у Варшаві (ВІДЕО)

|
Версия для печатиВерсия для печати

У неділю о 18-й годині у Варшаві розпочнеться фінальний конкурс Дитячого Євробачення-2020, в якому під 11-м номером виступить представник України Олександра Балабанова з піснею “Відкривай”.

До початку фінального конкурсу о 18-ї години на офіційному сайті Євробачення можна проголосувати за трьох виконавців, включно з представником своєї країни, передає кореспондент Укрінформу.

У зв’язку з пандемією коронавірусу цьогорічний конкурс відбудеться у змішаному режимі. Зокрема, у Варшаві на сцені перебуватимуть троє ведучих, які вестимуть фінальний концерт, однак усі виступи учасників транслюватимуться у запису.

Після показу виступів усіх 12-ти цьогорічних виконавців, глядачі ще раз матимуть змогу упродовж 15-ти хвилин проголосувати в онлайн-режимі за своїх фаворитів. Після цього буде об’єднано бали від професійного журі й нараховані в результаті онлайн-голосування і названо переможця конкурсу.

Як повідомлялося, в Дитячому Євробаченні-2020, крім учасника з України Олександра Балабанова з піснею “Відкривай”, беруть також участь представники Польщі, Білорусі, Франції, Грузії, Іспанії, Нідерландів, Казахстану, Мальти, Німеччини, Росії та Сербії. Українець Олександр Балабанов виступить передостаннім.

Під час фінального концерту на сцені виступлять переможниці від Польщі на Дитячому Євробаченні у 2018 та 2019 роках Роксана Венгель і Вікі Габор. Крім того, у Варшаві виступить минулорічний переможець дорослого Євробачення Дункан Лоренс з Нідерландів.

«Аргумент»

 


Читайте «Аргумент» в Facebook и Twitter

Если вы заметили ошибку, выделите ее мышкой и нажмите Ctrl+Enter.

Важно

Как эффективно контролировать местную власть

Алгоритм из 6 шагов поможет каждому контролировать любых чиновников.

Как эффективно контролировать местную власть

© 2011 «АРГУМЕНТ»
Републикация материалов: для интернет-изданий обязательной является прямая гиперссылка, для печатных изданий - по запросу через электронную почту. Ссылки или гиперссылки, должны быть расположены при использовании текста - в начале используемой информации, при использовании графической информации - непосредственно под объектом заимствования. При републикации в электронных изданиях в каждом случае использования вставлять гиперссылку на главную страницу сайта www.argumentua.com и на страницу размещения соответствующего материала. При любом использовании материалов не допускается изменение оригинального текста. Сокращение или перекомпоновка частей материала допускается, но только в той мере, в какой это не приводит к искажению его смысла.
Редакция не несет ответственности за достоверность рекламных объявлений, размещенных на сайте а также за содержание веб-сайтов, на которые даны гиперссылки. 
Контакт:  uargumentum@gmail.com